• Základné údaje

Vedúca ŠJ:

Ing. Jana Bucková

Sme "športová" škola
        Už 6. krát sme obsadili 1. miesto v Trenčianskom kraji v športových súťažiach žiakov. Intenzívne sa venujeme chlapcom a dievčatám, tak v atletike, ako aj v loptových hrách a futbale. Máme najlepšie vybavený športový areál v okrese. Naši žiaci sa proste radi hýbu.

Sme "moderná" škola
        Vo vedomostných súťažiach žiakov sa naši žiaci pravidelne umiestňujú v prvej desiatke škôl v Trenčianskom kraji. Kladieme dôraz na používanie moderných techológií vo vyučovaní. Anglický jazyk sa učíme už od 1. ročníka. Vo vyučovacom procese využívame nadštandardne vybavené odborné učebne i didaktické učebné pomôcky. Zapojli sme sa do projektu "Premena tradičnej školy na modernú".

Sme "humánna" škola
        Preferujeme humánny spôsob výchovy a vzdelávania. Výchovno-vzdelávací proces je orientovaný na žiaka. Individuálny prístup k žiakovi je orientovaný na aktivitu žiaka. Individuálny prístup k žiakovi je našim krédom. Venujeme sa aj žiakom s poruchami učenia, máme špeciálnych pedagógov, sociálneho pedagóga a asistenta učiteľa.

O našich žiakov sa stará odborne zdatný, kvalifikovaný pedagogický zbor.