• Keď sa práca podarí...

12. 9. 2024

V minulom školskom roku sme sa so šiestakmi zapojili do projektu eTwinning so školami zo zahraničia. Priebežne sme informovali o našich skúsenostiach. Tešilo nás, ako sme si dokázali poradiť s jednotlivými úlohami a tak sme sa aj na stránke školy sem–tam pochválili s našou prácou. Napríklad prezentáciami o Slovensku a o Bánovciach nad Bebravou, virtuálnou knihou receptov aj knihou legiend. Veľa sme sa dozvedeli o Taliansku, Grécku a o Poľsku od našich kamarátov z partnerských škôl. Bola to veľmi zaujímavá spolupráca, ktorú ocenila aj Národná agentúra eTwinning na Slovensku.
            Preto by som s radosťou chcela poďakovať všetkým žiakom bývalej 6.A a 6.B triedy, ktorí sa do projektu zapojili a týmto aj oznámiť, že sme získali Národný certifikát kvality.

Mgr. Zuzana Bujnová